Zadzwoń do nas: 515 515 949

Kim jesteśmy

 

Nasza firma jest kompleksową, zorientowaną na klienta firmą zajmującą się alternatywnymi źródłami energii, montażem, handlem, transportem i dystrybucją paneli słonecznych.

 

Oferujemy naszym klientom szeroką gamę technologii, produktów i rozwiązań, które dopasowujemy do każdego klienta.

KONIEC ERY PALIW KOPALNYCH!

 

Łączymy moc systemów i technologii zaprojektowanych przez zespoły naukowców i inżynierów. Wszystko to przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych dostępnych technologii, dzięki czemu możemy realizować bardziej stabilne i wydajne projekty energetyczne. Nasza unikalna platforma to nasza siła!

 

 

JESTEŚMY JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH INSTALATORÓW PANELI NA MAZOWSZU!

 

Oddział Fotowoltaika System Mazowsze prowadzi sprzedaż i obsługę instalatorską. Nasze produkty są wydajne i atrakcyjne cenowo. Wieloletnie gwarancje są udzielane bez dodatkowych kosztów. Do tej pory zgromadziliśmy wielu zadowolnoch klientów.

Dołącz do nich już dziś i zainwestuj we własną ekologiczną elektrownię słoneczną!

001


270 TYSIĘCY


instalacji fotowoltaicznych w Polsce

002


2,680 MW


mocy generowanej w Polsce

003


OSZCZĘDNOŚCI I EKOLOGIA


W DOMU      FIRMIE       GOSPODARSTWIE


PRZEŁĄCZ SWOJE ZAPOTRZEBOWANIE ENERGETYCZNE NA WYDAJNE TECHNOLOGIE SŁONECZNE!

 

• Nasze panele słoneczne umożliwiają zaawansowane monitorowanie energii za pomocą aplikacji na telefon komórkowy i tablet. Oznacza to, że możesz skutecznie śledzić produkcję swojego domu z dowolnego miejsca na świecie!

 

• Technologia systemu montażu łączy panele słoneczne bezpośrednio z Twoim dachem, aby zapewnić doskonałą estetykę. Możesz w to nie uwierzyć, ale cały proces instalacji trwa zaledwie kilka godzin.

 

• Sparuj swój system zasilania słonecznego z baterią podtrzymującą i chroń swój dom przed nieprzewidywalnymi awariami!

Tomasz

Nowak

MARKETING MANAGER

 

Jako kierownik zarządzający naszej firmy, Tomasz Nowak pielęgnuje najbardziej odpowiedzialne podejście do zużycia energii. Od lat studenckich w latach 90 interesował się energią odnawialną, a ponieważ teraz kieruje naszym przedsiębiorstwem, Tomasz dokłada wszelkich starań, aby promować wykorzystanie zielonej energii…

Ada

Maciąg

AUDYTOR INSTALACJI

 

Ada Maciąg  jest osobą odpowiedzialną za aspekty wyliczeń oszczędności wynikających z instalacji paneli słonecznych. Ada doradzi, którą instalację wybrać aby była niezawodna, a zwrot z inwestycji możliwie jak najkrótszy. 

Wojciech

Jagiełło

DYREKTOR TECHNOLOGICZNY 

 

Jego zadaniem jest, aby wszystkie etapy projektowania, montażu i naprawy naszych modeli paneli słonecznych przebiegały zgodnie z planem. Wojciech jest również odpowiedzialny za rozwój i testowanie nowych technologii energii słonecznej. To dzięki Wojtkowi nasze produkty mają tak wysoki współczynnik produkcji energii, a jednocześnie są tak opłacalne.

Dodaj energii swojej karierze

 

Chcesz dołączyć do rewolucji energetycznej? Sprawdź nasze oferty pracy. Niezależnie od tego, gdzie pracujemy, istnieją kluczowe czynniki, które pomagają każdemu z nas osiągnąć najwyższe cele!