Zadzwoń do nas: 515 515 949

 • Własna energia
  Za pomocą paneli fotowoltaicznych jestes w stanie wytwarzać prąd na własne potrzeby i tym samym zredukować rachunki za prąd nawet o 90%.
  Promieniowanie słoneczne jest w stanie docierać do paneli nawet w pochmurny dzień co sprawia, że energia stale będzie dostarczana do . 
  Ponadto wyprodukowane nadwyżki energii są magazynowane, a następnie wykorzystywane podczas pory zimowej, 
  gdyż zimą słońce jest oddalone od ziemi, a dni są znacznie krótsze.


 • Nie jest tajemnicą: energia słoneczna przynosi ogromne korzyści firmom, organizacjom i właścicielom nieruchomości. Firmy z całego stanu, kraju i świata wykorzystują wszystko, co ma do zaoferowania panele fotowoltaiczne. Ale kiedy przychodzi czas na podjęcie decyzji o przejściu na energię słoneczną, dobrze jest zaplanować korzyści. Dlatego przedstawiamy dziesięć najważniejszych powodów, dla których warto wybrać energię słoneczną, aby pomóc Ci określić, czy rozwiązanie solarne może przynieść korzyści Twojej firmie.


 • Potencjał wytwarzania energii elektrycznej ze słonecznych źródeł fotowoltaicznych w większości krajów przewyższa ich obecne zapotrzebowanie na energię elektryczną. Decydenci i inwestorzy często zastanawiają się, czy potencjał energii fotowoltaicznej w danym kraju lub regionie jest wystarczająco dobry, aby go wykorzystać, a jeśli tak, to w jakiej skali.


 • 1
 • 2