Zadzwoń do nas: 515 515 949

FOTOWOLTAIKA SYSTEM MAZOWSZE

Usługi

Audyty energetyczne.

 

Nasi specjaliści wyliczą i przedstawią Ci  za darmo raport na temat korzyści finansowch wynikająch z montażu paneli słonecznych. Dobiorą system odpowiedni do Twojego zapotrzebowania i warunków technicznych.

 

Oferujemy całą gamę wskazówek dotyczących efektywności energetycznej, zarówno dla małych firm, jak i większych instytucji, które ostatecznie pomogą Twojej firmie obniżyć wydatki i pomogą zmniejszyć wpływ Twojej firmy na środowisko, przekształcając ją w jednostkę ekologiczną. Dowiesz się, ile dokładnie zaoszczędzisz dziennie, miesięcznie i rocznie na rachunkach za zużycie energii po zainstalowaniu systemów paneli słonecznych.

Montaż paneli fotowoltaicznych

 

 

Do tej pory na dachach w całej Polsce  zainstalowano ponad 200 tysięcy systemów solarnych, a oprócz wszystkich korzyści dla środowiska, jakie to przynosi, a także oszczędności na miesięcznych rachunkach za zużycie energii, łatwo zrozumieć, dlaczego tak wiele osób decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych. 

 

Jeśli zdecydowałeś się dołączyć do świadomych fiskalnie i przyjaznych dla środowiska właścicieli domów, nasi monterzy zainstalują panele na Twoim dachu lub działce. Przy wyborze firmy instalatorskiej bardzo ważne jest doświadczenie. Nasi instalatorzy to gwarancja szybkiej i fachowej obsługi inwestycji.

Doradztwo w zakresie instalacji komercyjnych

 

Oprócz oferowania różnorodnych rozwiązań w zakresie energii słonecznej dla klientów prywatnych i budynków mieszkalnych, pomagamy również firmom komercyjnym, gospodarstwom rolniczym, a także instytucjom rządowym w przejściu na energię słoneczną.Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem małej, średniej lub dużej firmy i posiadasz budynek biurowy, z przyjemnością doradzimy w tej sprawie. Należy pamiętać, że przestawienie biur o dużym zużyciu energii na energię słoneczną zabiera więcej czasu które poświęcany jest zarówno na przygotowanie, wykonanie jak i instalację wyposażenia technicznego, jednakże korzyści są ogromne.

Serwis i konserwacjaPanele słoneczne od momentu uruchomienia produkcji energii  są zaprojektowane do nieprzerwanej pracy przez następnę kilkadziesiąt lat. Do Twojej dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych specjalistów, którzy raz na kilka lat przeprowadzą konserwację instalacji. Sprawdzą poprawność działania systemu oraz ocenią zużycie instalacji. Dla Twojego bezpieczeństwa nasz telefon jest czynny dla ciebie 24 godziny na dobę.